Dressuur PSVA. Foto: PR
Dressuur PSVA. Foto: PR

Regiokampioenschappen Gelderland & Flevoland dressuur pony’s outdoor bij Paardensportvereniging Aalten

Sport

AALTEN - Op 4 en 5 juli zullen de Regiokampioenschappen Gelderland & Flevoland dressuur voor ponyruiters en -amazones plaatsvinden aan de Hessenweg 20 te Aalten. Bezoekers zijn welkom en de toegang is gratis. Paardensportvereniging Aalten is trots dat zij dit provinciale evenement mogen organiseren.

Vrijdagmiddag 4 juli om 16.00 uur zullen de eerste combinaties in de klasse Z1 en Z2 in de rijbaan verschijnen om hun proeven te laten beoordelen door de jury’s. Om 19.30 uur zullen de beste combinaties uit de eerste proef een tweede optreden geven door een kür op muziek rijden. Deze kür is een dressuurproef op zelfgekozen muziek, waarbij de deelnemer een eigen choreografie uitvoeren met daarin verwerkt een aantal verplichte onderdelen. De scores van beide onderdelen samen bepaalt wie er tot kampioen zal worden uitgeroepen.
Op zaterdag 5 juli worden de ruiters en amazones in de klasse B t/m M2 in de ring verwacht. Vanaf 9.00 uur zullen deze combinaties hun proeven rijden in de drie rijbanen, die in de buitenaccommodatie worden geprepareerd. Net na de middag worden de kampioenen uit het ochtendprogramma gehuldigd en de laatste kampioenen krijgen hun sjerp tegen 20.00 uur omgehangen.
De volgende leden van PSVA hebben zich gekwalificeerd voor deelname aan dit kampioenschap en verschijnen op zaterdag 5 juli in de wedstrijdbaan: Linde van der Pennen met zowel Aalbrinkhoeve’s Daylight L1 cat. D als met Aalbrinkhoeve’s Enzo L1 cat. C en Elin Bus met Mr. Bloem L1 cat. C. Voor Madé Pronk met Noah, L1 cat. D, Laurynn Lurvink met Eyecatcher VL L2 cat. D en Manon Vreeman met Harlekijn’s Jazz M1 cat. D, is het nog even afwachten, zij staan als reserve op deelnemerslijst.
Behalve eremetaal zijn er ook tickets te verdienen voor deelname aan het NK, de Hippiade. De dressuur op de Hippiade wordt verreden in week 33 op het Nationaal Hippisch Centrum te Ermelo.

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant