De Kleine Zeemeermin komt naar de Storm. Foto: Wim Lanser
De Kleine Zeemeermin komt naar de Storm. Foto: Wim Lanser

Van Hoorne brengt De Kleine Zeemeermin naar De Storm

Cultuur

WINTERSWIJK - Van Hoorne Studios zet haar jarenlange sprookjestraditie voort. Op 15 maart (aanvang 13.30 en 16 uur)schittert Sita Vermeulen in de rol van De Kleine Zeemeermin in Theater De Storm. De prachtige decors en kostuums en natuurlijk een spat humor in het verhaal, maken dit de meest spetterende sprookjesmusical voor de hele familie! 

Sprookje vol avontuur
In de diepe oceaan woont de Kleine Zeemeermin, de oogappel van Koning Triton. Wanneer ze een prins redt van een zinkend schip, wordt ze verliefd. Maar hoe kan een zeemeermin bij een mens zijn? Met hulp van twee zeewezens geeft ze haar stem op voor een kans op liefde. Maar wat als haar stem het enige is dat de prins zich herinnert?

Al vele jaren zijn de sprookjesvoorstellingen van Van Hoorne Studios een groot succes bij kinderen en hun familie. Na in zowel 2022 als 2023 bekroond te zijn met de Award voor Beste Familiemusical, kan het niet anders dat ook De Kleine Zeemeermin De Musical een onvergetelijke ervaring zal worden. Kom verkleed en maak kans op een prijs. Na afloop kunnen bezoekers de cast ontmoeten tijdens een Meet & Greet.

Ticketverkoop
Een ticket voor De Kleine Zeemeermin op 15 maart kost 24,50 euro. Tickets zijn eenvoudig online te bestellen of via de theaterkassa. De kassa is geopend op dinsdag, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 12.00 uur, tel. 0543-519285.

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant