
Clinic Slow Running & Ouderschap
AlgemeenRen jij jezelf wel eens voorbij?
Een enorme druk ervaren en worstelen om alle ballen in de lucht te houden.
Hij kwam in contact met Bianca van den Berg en Silke Heusinkveld, werkzaam bij Yunio Jeugdgezondheidszorg. Zij zetten zich met de beweging #Opladers in voor gezinnen en horen ook dat veel ouders worstelen met de dagelijkse hectiek in het gezinsleven. Samen hebben zij het plan opgevat om een gratis clinic te organiseren voor ouders. Dit gaat plaatsvinden, heel passend, in de week van de opvoeding en in de week van de Positieve Gezondheid Achterhoek op maandag 26 oktober van 9.15 uur tot 10.30 uur bij De Ahof, Polstraat 9 in Aalten.
Door middel van Slow Running, wat iedereen op ieder sportief niveau kan doen, ervaar je wat focus, lichamelijke beweging en het verdelen van je krachten kan betekenen. Na afloop drinken we gezamenlijk een kop koffie of thee in de Ahof en delen we onze ervaringen. Henk legt dan uit wat de link is tussen energieverdeling tijdens zo’n activiteit en die in het dagelijks leven, met de uitdagingen binnen een gezin.
Het is een leuke, sportieve manier om andere ouders te ontmoeten en het kan je als ouder veel opleveren.
We houden de groep bewust klein, dus meld je snel aan via mijnopladers@yunio.nl voordat het vol is! Trek je sportschoenen aan en kom in actie voor jezelf.









