The Beuk Brothers, v.l.n.r. Peter, Marcel en Rob Beuk. Foto: PR
The Beuk Brothers, v.l.n.r. Peter, Marcel en Rob Beuk. Foto: PR

The Beuk Brother in Oerkroeg Schiller

Muziek

Aalten - The Beuk Brothers knallen op eerste Aaltendag in de Oerkroeg.

Op de eerste Aaltendag 20 juli spelen The Beuk Brothers bij Oerkroeg Schiller.
Begin jaren 90 besloten drie muzikanten samen te werken met als doel het brengen van stevige covers: The Beuk Brothers begonnen hun carrière. Vanuit de oefenruimte nabij Utrecht trokken zij zo’n beetje elk weekend van muziekcafé naar festival. Ze behoorden tot de meest spelende live bands van Nederland.
In 2004 kwam een voorlopig einde aan de samenwerking. De drie Beuk Brothers zochten ieder een andere richting om hun muzikale talenten tot ontplooiing te brengen. De jaren 2004-2011 zouden later de ‘zeven magere jaren’ genoemd worden. In 2011 kwamen The Beuk Brothers toch weer bij elkaar. Ze hadden hun muzikale voorkeur om samen te beuken nergens anders kunnen vinden….. Met hernieuwde energie werd het repertoire deels vernieuwd.
De drie broers (inmiddels de 50 gepasseerd) brengen een mix van originele covers. Soms dicht bij het origineel, soms in een eigen arrangement, maar altijd overgoten met die onvolprezen beuksaus.
Aanvang 22.00 uur en de entree is vrij.