Pleinfestijn. Foto: PR
Pleinfestijn. Foto: PR

IKC UnieK sluit schooljaar feestelijk af met ‘Pleinfestijntheater’

Onderwijs

AALTEN - Vrijdag 30 juni hield Integraal Kind Centrum UnieK haar jaarlijks terugkerend Pleinfestijn. Dit keer verleende ‘Grote Broer’, een bedrijf voor Kunsteducatie, haar creatieve medewerking aan het festijn. 

Onder de bevlogen begeleiding van de cultuureducatie-medewerkers bereidden alle kinderen van de school samen de theatervoorstelling ‘Hotel Heerlijk’ voor. Elke groep studeerde een scène in die plaatsvindt in ‘Hotel Heerlijk’.
Vanaf 13.00 uur kwamen de scènes van alle groepen samen in een voorstelling. De ouders/verzorgers waren uitgenodigd om de voorstelling te bekijken. Naast het Pleinfestijntheater was er voor de kinderen ook een springkussen, een stormbaan en ook waren er lekkernijen te verkrijgen. Medewerkers, ouders/verzorgers én kinderen zorgden met elkaar voor een feestelijke afsluiting van schooljaar 2022-2023.

Pleinfestijn van bovenaf. Foto: PR