The 70's Unplugged. Foto: PR
The 70's Unplugged. Foto: PR

70’s Unplugged in Klein Theater Dinxperlo

Muziek

DINXPERLO - The 70’s Unplugged is al tien jaar on the road en dat viert de band met een avond vol met de beste popsongs uit de gouden jaren van de popmuziek. Op zaterdag 18 januari staat de band op het podium van het Klein Theater Dinxperlo. Aanvang: 20.00 uur. Kaartjes zijn te bestellen via kleintheaterdinxperlo.nl.

The 70’s Unplugged heeft een geheel eigen sound opgebouwd met hun versies van klassiekers van Crosby-Stills-Nash & Young, Fleetwood Mac, Joni Mitchell, Simon & Garfunkel, Bob Dylan, The Eagles, James Taylor, Linda Ronstadt en veel meer. Voor deze anniversary-tour heeft de band een setlist gemaakt met de persoonlijke favorieten van de afgelopen jaren, maar ook songs die steeds maar niet aan bod kwamen. Verwacht niet alleen prachtige muziek, maar ook de verhalen achter de songs en vermakelijke anekdotes over het on-the-road bestaan van de afgelopen tien jaar.

Vannessa Thuyns (zang en piano) en Joost Dobbe (zang, gitaar en mondharmonica) nemen je mee naar de tijd van de LP, cassettebandjes en het tijdperk van Love Peace & Happiness. Samen met hun topmuzikanten (drummer René Veerhuis, bassist Leo Mongula en gitarist Jan Willem Verbeek) zorgen zij voor een onvergetelijke muzikale feel-good avond.

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant