Train je Brein, Ada van Egmond
Train je Brein, Ada van Egmond

Zet je brein in beweging!

Algemeen

Op dinsdag 19 september 2023 is er weer een gratis kennismakingsles, van 13.30-14.30 uur.

Wil je ook je concentratie, denksnelheid, geheugen, balans, focus en zelfvertrouwen verbeteren? Met de Ronnie Gardiner Methode (RGM) voor jong en oud train je meerdere hersengebieden tegelijk waardoor er in je hersenen nieuwe verbindingen ontstaan. 

RGM is een oefenmethode die de zintuigen en daarmee verschillende hersendelen gelijktijdig stimuleert. De methode maakt op een speelse manier gebruik van ritme, beweging, spraak, gehoor, zicht en gevoel. Daarnaast heeft RGM ook een sociaal karakter én is het heel leuk om te doen. Kijk vooral eens op de website voor meer informatie www.trainjebrein.nl

Kun je niet naar deze kennismakingsles komen maar wil je wel meer informatie, dan kun je altijd bellen, appen of mailen.

Train je Brein, Ada van Egmond, Tuunterweg 4, Aalten Info: 06-36270519 rgm@trainjebrein.nl

Dit artikel wordt u aangeboden door Train je brein. Het is niet gemaakt onder verantwoordelijkheid van de redactie van deze uitgave.

Advertenties doorgeplaatst vanuit Aalten Vooruit